Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Probíhá aktualizace stránek školy, omlouváme se návštěvníkům.

 

divadlo

Divadelní představení

Divadelní představení připravujeme zpravidla 1-2x ročně, většinou před Vánoci a na závěr školního roku.Obvykle se jedná o pohádky s hudebně-pohybovými prvky a písničkami, které nacvičujeme při hudební výchově. Kostýmy, loutky a kulisy si děti vyrábějí v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností.
.
Divadlo je pro děti příležitostí uplatnit v maximální míře vrozené předpoklady, ale také zapracovat na sobě v oblastech, které se teprve rozvíjejí - během tří let, kdy děti navštěvují naši školu je možné právě při jejich veřejném vystupování pozorovat někdy až obdivuhodné pokroky v komunikačních a jazykových dovednostech, divadlo buduje pozitivní vztahy, posiluje spolupráci a vzájemnou důvěru, učí zodpovědnosti za společné dílo.
Vystoupení dětí se účastní nejen jejich rodiče, ale také přátelé školy a zástupci spolupracujících organizací. Představení vždy hrajeme také pro děti z mateřské školy

Afrika - léto 2008

Pohádka o tom, jak černoušek se zvířátky zachránil nemocné děti před úskoky chamtivého šamana.

Včelí medvídci - léto 2009

Pohádka známá z večerníčků...
Zajímavé věci objevíte, když začnete zjišťovat fakta o způsobu života zástupců hmyzu, které autorka pro své vyprávění zvolila. Pohádkový příběh totiž vychází ze skutečného života v přírodě. Zjistili jsme v hodinách prvouky.

Vánoce 2009 - Mášeňka a medvědi

Klasická ruská pohádka o chytré Mášeňce, která dokázala přelstít líné medvědy.
Největší práci nám dalo šití medvídků - každý ušil kousek.